Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Jsme tým zkušených lidí!

V případě, že mi svěříte zprostředkování prodeje, či koupě Vaší nemovitosti budu ve Váš prospěch využívat nejen svých znalostní a dovedností, ale i služeb těchto kvalifikovaných odborníků:

Ke splnění Vašich představ je Vám k dispozici i celý tým mé mateřské realitní kanceláře ARTOSS. V případě prodeje nemovitosti ve Šlapanicích, Mokré-Horákově, Pozořicích, v Újezdě u Brna, nebo v okolí a stěhování do nového bydlení v okresech Brno-město, Brno-venkov, nebo Blansko jsem Vám schopen zajistit koupi další nemovitosti dle Vašich požadavků ve spolupráci s kolegou zabývajícím se danou oblastí. To samozřejmě platí i naopak pro případ prodeje nemovitosti v Brně, nebo jiné části jeho okolí a návazné koupi nemovitosti ve Šlapanicích, či v blízkém okolí východně od Brna. ARTOSS realitní kancelář, s.r.o. pokrývá svými makléři celé území Brna a okresů Brno-venkov a Blansko.

Potřebujete-li i Vy prodat či pronajmout svoji nemovitost, nebo jen poradit, jsem Vám k dispozici. Stačí zavolat, napsat SMS, nebo vyplnit kontaktní formulář.

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!