Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Pomohu Vám s řešením exekucí na Vašich nemovitostech!

Řešení exekucí

 

Pokud komunikujete a zodpovědně řešíte svůj problém, nemusíte zůstat bez střechy nad hlavou a bez prostředků. 

 

 

Nejčastější chyby, které dostanou lidi do úzkých:

  • Začíná to vždy nesplácením dluhu, kde se klient dostává do prvotních problémů a hned od počátku situaci neřeší.
  • Klient nekomunikuje s věřiteli, věřitel přesune řešení dluhu na exekutora a náklady narůstají.
  • Věřitel prodá pohledávku vymáhací firmě a dluh se opět zvýší.
  • Klient si řeší situaci sám bez odborníků a předpokládá, že se nad ním někdo slituje, nebo mu část dluhu odpustí. V horším případě klient s exekutorem nekomunikuje, často jen pro to, že mu to je nepříjemné, nebo naopak jedná s emocemi a jednání zůstanou na mrtvém bodě.
  • Klient vytlouká klín klínem – na uhrazení svého dluhu si půjčí peníze za nevýhodných podmínek a dostane se do spirály, ze které není úniku.
  • V poslední fázi dojde k nedobrovolné dražbě, která nemusí vždy pokrýt celkovou výši dluhů. Klient tak přijde o nemovitost a někdy mu i nadále zůstanou dluhy.

Tomu lze předejít a problém vyřešit s mnohem menšími dopady. Pomohli jsme již mnoha lidem a vyvedli je ze situace, která pro ně byla na první pohled bezvýchodná. Je lepší řízeně “vyměnit” dům za byt, nebo se přestěhovat do menšího či dále od Brna, než přijít o střechu nad hlavou!

  • Pomohu Vám při jednáních s exekutorem, nebo je-li Vám to nepříjemné, zastoupím Vás v těchto jednáních.
  • Vaši nemovitost ve spolupráci s realitní kanceláří ARTOSS oddlužíme a zajistíme její prodej za nejvyšší možnou cenu. V případě Vašeho zájmu o rychlejší řešení od Vás nemovitost vykoupíme.
  • Prodej oddlužené nemovitosti a koupi Vašeho nového bydlení zkoordinuji tak, abyste ani jeden den nezůstali bez střechy nad hlavou.
  • Provedu Vás bezchybně celým procesem řešení Vašeho problému!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Přijedu k Vám, nebo se Vy stavte na kávu do naší kanceláře. Pokud se dohodneme na řešení Vašeho problému, vyřeším jej pro Vás bez starostí. Hoďte Vaše problémy na moji hlavu 🙂 Martin Štefan – tel.: 602 953 912

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!