Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Reference od mých spokojených klientů.

Reference

 

Zde je několik referencí od klientů, kteří byli spokojeni s mými službami. Více naleznete např. na stránkách mé mateřské realitní kanceláře ARTOSS, nebo na mém Facebooku.

 

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval p.Štefanovi za jeho profesionální přístup při prodeji mého bytu ve Šlapanicích, jeho práce byla naprosto perfektní a bylo vidět že své práci realitního makléře velmi rozumí a hlavně bych rád poděkoval za jeho velkou vstřícnost a ochotu vyřešit všechny problémy které souvisejí s prodejem bytu.
Hanáček Rostislav, Velká nad Veličkou

Děkujeme panu Štefanovi Martinovi za zprostředkovaní vyřízení prodeje a koupě bytu. Jsme velice spokojeni s vynikajícími službami přístupem profesním jednáním. Můžeme jen doporučit dalším zájemcum o zprostředkovaní koupě či prodeje nemovitostí.
S pozdravem Tokošovi, Brno

Přestože můj případ koupě bytu nebyl nijak snadný a byl nad mé očekávání zdlouhavý (kvůli výskytu nenadálých okolností), oceňuji přístup pana Martina Štefana, který byl pohotový a pečlivý v řešení všech nastalých situací.
S pozdravem a díky
Zuzana Kubíková, Šlapanice

Na pana Martina Štefana jsem dostal doporučení od svého známého a udělal jsem velice dobře, že jsem se na něho obrátil při prodeji bytu.
Jeho přístup ke všem vzniklým problémům byl naprosto profesionální, nehledě na to, že jakýkoli sebemenší podnět z mojí strany řešil okamžitě i na úkor svého volného času.
Všem potencionální zájemcům o prodej nebo koupi nemovitosti mohu pana Martina Štefana vřele doporučit.
ing. Evžen Urban, Brno

Pana Martina Štefana z RK ARTOSS mohu Všem doporučit. Spolupracujeme spolu jíž delší dobu k Mé naprosté spokojenosti.
Hana Bazeová, Brno

Prostřednictvím ARTOSSu, konkr. pana Martina Štefana, jsme na jaře roku 2016 prodávali RD. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup ve všech detailech a fázích prodeje! Vše proběhlo rychle, bez sebemenších komplikací, veškerý právní servis byl perfektně připravený! ARTOSS si díky p. Štefanovi získala naši důvěru. V budoucnu máme v plánu ještě jednu nemovitost prodat. Jsme předem rozhodnutí, koho oslovíme a jsme rádi, že to bude profík …
Pavel Knor, Šlapanice

Pan Martin Štefan z RK Artoss je výborný makléř. Díky němu mám dům, který jsem chtěla. Děkuji a doporučuji všem na 100%.
Hana Gayerová, Brno

Moje zkušenost s RK Artoss je velice pozitivní. Prostřednictvím této kanceláře a především pana Martina Štefana jsem koupil rodinný domek. Vše proběhlo rychle a bez nejmenších komplikací, komunikace byla perfektní a zvlášť musím vyzdvihnout ochotu a profesionální přístup pana Štefana. Tímto bych chtěl poděkovat jemu, i společnosti Artoss reality.
Radek Paulík, Jiříkovice

Po neúspěšných pokusech prodat nemovitost u jiné realitky jsme se rozhodli využít služeb r.k.ARTOSS zastoupené panem Martinem Štefanem. Díky jeho schopnostem při vyřízování veškeré agendy s tím spojené se prodej povedl dovést do zdárného konce. A v tomto hodnocení bychom panu Štefanovi chtěli poděkovat za skvěle odvedenou práci.
Rudolf Křešťák, Mokrá-Horákov

Nakupovali jsme teď nemovitost v Brně ve spolupráci s realitním makléřem panem Martinem Štefanem. Jeho přístup byl naprosto profesionální, znalosti dané problematiky dle mého názoru nadstandardní. Mohu vřele doporučit.
Pavel Šmíd, Brno

Potřebujete-li i Vy prodat či pronajmout svoji nemovitost, nebo jen poradit, jsem Vám k dispozici. Stačí zavolat, napsat SMS, nebo vyplnit kontaktní formulář.

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!