Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu?

  • Zvažujete prodej nemovitosti a chcete znát její skutečnou tržní cenu?
  • Zvažujete prodej nemovitosti a neorientujete v současné daňové legislativě (daň z nabytí nemovité věci – dříve daň z převodu nemovitosti, daň z příjmu …)?
  • Zvažujete prodej nemovitosti s právní vadou (služebnost – dříve věcné břemeno, předkupní právo …) a nejste si jisti jak ji řešit?
  • Zvažujete prodej zadlužené nemovitosti (zástava, předkupní právo, zajištění závazku převodem práva …), nebo nemovitosti s exekucí (nařízení exekuce, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, zástavní právo soudcovské …) ?
  • Zvažujete prodej nemovitosti s dokončenou stavbou, dostavbou, nebo přístavbou, která není zkolaudována, nebo k ní nebyl vydán souhlas s užíváním?
  • Zvažujete koupi nemovitosti a chcete předem probrat celý proces převodu s ohledem na konkrétní podmínky a financování kupní ceny?

Realitní poradnaSnad žádný případ prodeje, nebo koupě nemovitosti není totožný. Ve své praxi jsem se dostal k mnoha případům až v okamžiku, kdy uvázly na mrtvém bodě, ale tato situace byla pro zkušeného makléře předvídatelná. Řešení pak znamenalo ztráty, zejména sankce z prodlení, kterým bylo možné předejít. Ne zřídka se setkávám s případy, kdy si klienti neuvědomí všechny souvislosti ohledně daňových povinností a následně jim jejich rozpočet nabourá nepředvídané vyměření daně.

Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře. V případě potřeby a v nejednoznačných případech zajistím i vyjádření potřebného odborníka z našeho týmu.

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!