Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Zprostředkování pronájmu nemovitostí.

Pronájem nemovitostíOpatrnost při pronájmu nemovitostí mnoho klientů podceňuje oproti opatrnosti při jejich koupi, nebo prodeji. Hodnota nemovitosti je však stejná ať ji prodáváte, kupujete, nebo přenecháváte k nájmu. Při sjednávání nájmu ale nastavujete práva a zavazujete se k povinnostem ve smluvním vztahu sjednávaném na mnohem delší období, než obvykle trvá proces prodeje či koupě. Proto i při pronájmu nemovitosti je opatrnost zcela na místě!

I u pronájmů lze přiměřeně použít rady z ostatních stránek na tomto webu, například důležitost správného nastavení ceny, správného marketingu nabídky k pronájmu, vyjednávání o ceně a podmínkách nájmu se zájemcem, zaznamenání stavu nemovitosti, jejího vybavení a stavů měřidel energií a vody při předání a další. I zde platí, že neznalost, nezkušenost či nepřipravenost povede ke sjednání nájmu za nižší cenu, než je možné, případně i k dalším ztrátám.

U pronájmu je velmi důležitý správný výběr bezproblémového nájemce. Proto všechny zájemce prověřuji v databázi centrální evidence exekucí, v insolvenčním rejstříku, v databázi osob hledaných Policií ČR a další údaje v dostupných databázích a rejstřících.

Pro stálé klienty připravuji i pravidelné vyúčtování služeb a spotřeby energií a vody a po dohodě řeším i další záležitosti s nájmem spojené. Ve všech případech dlouhodobé spolupráce s vlastníky nemovitostí k pronájmu za účelem bydlení se mi daří udržovat po celou dobu 100% obsazenost. Dobré výsledky mám však i v případě dlouhodobé spolupráce při pronájmu nemovitostí k podnikání – obchodů, skladů, restaurací a podobně.

Potřebujete-li pronajmout svoji nemovitost, nebo jen poradit, jsem Vám k dispozici. Stačí zavolat, napsat SMS, nebo vyplnit kontaktní formulář

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!