Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Potěší Vás pár tisícikorun navíc?

Peníze za doporučení, nebo tip na prodej nemovitostiVíte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby a v případě, že realizuji prodej nemovitosti z Vašeho tipu vyplatím Vám 5-10% z přijaté provize RK!

Výše nabízené odměny doporučovateli je obvykle v řádech tisíců až desítek tisíc korun a je závislá na konkrétním případu a celkovém objemu úspěšných tipů konkrétního doporučovatele. Sjednávám ji vždy předem při předání kontaktu. Vždy tedy dopředu víte jakou částkou Vás potěším.

Tato nabídka netýká jen prodeje nemovitostí ve Šlapanicích a východně od Brna, ale i všech ostatních nemovitostí v okresech Brno-město a Brno-venkov, které díky Vašemu tipu zprostředkuje jiný kolega z realitní kanceláře ARTOSS specializující se na danou oblast.

S tipem na nemovitost k prodeji i k pronájmu mi zavolejte na tel.: 602 953 912, nebo vyplňte kontaktní formulář. Na podrobnostech se jistě dohodneme.

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!