Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Jednání o ceně nemovitosti.

Jednání o ceněSprávné nastavení požadované ceny  je prvním důležitým krokem při prodeji domu, bytu, pozemku či jiné nemovitosti (viz zde), ale vyjednávání o ceně se zájemcem o koupi je neméně náročné. Nemovitost není houska na krámu. Jednání o ceně konkrétní nemovitosti vyžaduje mnoho argumentů, které se opírají o reálná fakta a vycházejí z vynikající znalosti trhu a dlouholeté praxe. Samozřejmě můžete kupce požadujícího slevu odmítnout a nemovitost neprodat, ale také jej můžete přesvědčit o tom, že požadovaná cena je férová pro obě strany a dobře prodat.

V mojí profesní kariéře jsem svým klientům ušetřil mnoho desítek, často i stovek, tisíc korun právě při vyjednání o ceně. Buď vyvrácením argumentů kupujících požadujících slevu, nebo na druhé straně, kdy jsem zastupoval kupující, jsem podloženými argumenty vyjednal nezanedbatelnou slevu.

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!