Martin Štefan - realitní makléř pro oblast Šlapanice a okolí východně od Brna

Člen Asociace realitních kanceláří ČR

Moje mateřská realitní kancelář ARTOSS je členem Asociace realitních kanceláří ČR. Členstvím v ARK ČR jsme se mimo jiné zavázali ctít Etický kodex a poskytovat všem klientům služby minimálně v rozsahu stanoveném asociací, což dle zájmu klienta často i přesahujeme. Jednou z dalších podmínek členství v ARK ČR, kterou samozřejmě splňujeme, je pojištění profesní odpovědnosti a to i přesto, že stávající platná legislativa České republiky takovou povinnost neukládá.

Díky členství v ARK ČR mám s dostatečným předstihem pravidelné informace o změnách v legislativě a také o všech novinkách v oboru, prognózách vývoje trhu a podobně.

Další výhodou pro klienty je moje možnost sdílet nabídku ke spolupráci v sytému MLS kam já osobně exportuji všechny svoje zakázky. Do tohoto systému může umístit svoje zakázky pouze člen asociace a to na základě přísných pravidel užívání. Systém usnadňuje a zrychluje obchodní spolupráci mezi členy asociace navzájem a přispívá tak ke zrychlení realizace obchodních případů. Svěříte-li zprostředkování prodeje, nebo pronájmu, Vaší nemovitosti mě, mohou ji nabídnout svým klientům všichni makléři realitních kanceláří sdružených v ARK ČR.

V systému lze nabízet i tzv. neveřejné zakázky. To znamená, že přesto, že si klient nepřeje veřejně inzerovat svoji nemovitost na prodej, informaci se interně dozvědí členové systému, tedy stovky makléřů, a za stanovených pravidel se mohou do realizace zapojit.

Člen ARK ČR

 

Správné nastavení ceny nemovitosti je klíčem k úspěšné realizaci prodeje, nebo pronájmu. Porovnat aktuální nabídky inzerované na realitních portálech však nestačí!

Nabízím Vám bezplatnou a nezávaznou konzultaci a v případě Vašeho zájmu zajištění oddlužení, nebo přímý výkup nemovitosti bez zdržování.

Chcete prodat nemovitost, ale nechcete udělat chybu? Nabízím Vám nezávaznou konzultaci zdarma! Přijedu za Vámi, nebo se stavte Vy na kávu do naší kanceláře.

Víte o někom kdo prodává byt, dům, pozemek, nebo jinou nemovitost? Doporučte moje služby, nebo mi alespoň předejte tip, a vyplatím Vám odměnu!